The more whiny Trump cries, whines and lies about the election, the more I’ll show research that shows that he lost and exactly why he lost.

Note to Trump supporters asking “why do you keep bringing him up?” Easy answer: he won’t shut his lying pie hole.

This is HOW he lost.

And this is HOW he lost.

He lost a lot of the white voters, college educated voters and independents who supported him in 2016. https://t.co/808mVdcUbk
In 2016, Donald Trump won Independents in every one of the six states that he flipped from blue to red.

In 2020, Donald Trump lost Independents in every one of the five states that Joe Biden flipped from red to blue.
Is it somehow strange that Trump lost the election? No. It would have been much stranger had Trump managed to win the election.

No one as consistently unpopular as him has ever been re-elected. Like ever.

More from TheValuesVoter

More from All

You May Also Like

Хајде да направимо мали осврт на случај Мика Алексић .

Алексић је жртва енглеске освете преко Оливере Иванчић .
Мика је одбио да снима филм о блаћењу Срба и мењању историје Срба , иза целокупног пројекта стоји дипломатски кор Британаца у Београду и Оливера Иванчић


Оливера Илинчић је иначе мајка једне од његових ученица .
Која је претила да ће се осветити .

Мика се налази у притвору због наводних оптужби глумице Милене Радуловић да ју је наводно силовао човек од 70 година , са три бајпаса и извађеном простатом пре пет година

Иста персона је и обезбедила финансије за филм преко Беча а филм је требао да се бави животом Десанке Максимовић .
А сетите се и ко је иницирао да се Десанка Максимовић избаци из уџбеника и школства у Србији .

И тако уместо романсиране верзије Десанке Максимовић утицај Британаца

У Србији стави на пиједестал и да се Британци у Србији позитивно афирмишу како би се на тај начин усмерила будућност али и мењао ток историје .
Зато Мика са гнушањем и поносно одбија да снима такав филм тада и почиње хајка и претње која потиче из британских дипломатских кругова

Најгоре од свега што је то Мика Алексић изговорио у присуству високих дипломатских представника , а одговор је био да се све неће на томе завршити и да ће га то скупо коштати .
Нашта им је Мика рекао да је он свој живот проживео и да могу да му раде шта хоће и силно их извређао